PT-F-C12 24VAC/DC, potentiaalscheiding, klemveer

Art nr. 11050170
De potentiaalscheider/signaalomvormer wordt gebruikt voor het galvanisch scheiden van analoge signalen in het bereik van 0–10 V DC en 0–20 mA DC, of voor het omzetten van 0–10 V DC naar 0–20 mA DC en omgekeerd. Ingang, uitgang en voedingsspanning zijn elektrisch van elkaar gescheiden. Een
Prijs
€ 101,40
excl. BTW
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving

De potentiaalscheider/signaalomvormer wordt gebruikt voor het galvanisch scheiden van analoge signalen in het bereik van 0–10 V DC en 0–20 mA DC, of voor het omzetten van 0–10 V DC naar 0–20 mA DC en omgekeerd. Ingang, uitgang en voedingsspanning zijn elektrisch van elkaar gescheiden.

Een ingangssignaal van 0–10 V of 0–20 mA kan worden aangesloten.
Bij de PT-C12 wordt een ingang van 0–10 V proportioneel omgezet naar een uitgang van 0–10 V.
Bij de PTi-C12 wordt 0–20 mA aan de ingang omgezet naar 0–20 mA aan de uitgang.

Bij signaalconversie (0–10 V ↔ 0–20 mA) kan het uitgangssignaal worden bijgesteld met een ingebouwde trimmer.

Er is een handmatige noodbediening met een MANUAL/AUTO-schakelaar en terugmeldcontact. In de MANUAL-stand is het uitgangssignaal instelbaar via een potentiometer aan de voorzijde (0–10 V of 0–20 mA).

Aan de 10 V-klem is een vaste spanning van max. 10 V DC / 5 mA beschikbaar.

Ingang Y wordt gebruikt voor de LED-weergave van de uitgangsspanning Ua. De helderheid van de LED hangt af van het niveau van het uitgangssignaal (brug tussen Ua en Y), of via een extern signaal van 0–10 V DC op ingang Y.

Specificaties
Aantal LED  1
Handbediening relais Handschakelaar & Potmeter
Klemaansluiting relais Veerklemmen
Voedingsspanning relais 24V AC/DC
    Aan het laden
    Aan het laden